branch 305614 643

 

              

  • Nově zrekonstruovaná roubená chata
  • Krásné prostředí Krkonoš - Malá Úpa
  • Stylově vybavené ubytování vč. WIFI
  • Vaši mazlíčci jsou vítániUbytování

Zveme Vás do nově zrekonstruované roubené horské chalupy „U Studánky“, s kapacitou 23 lůžek v 7 pokojích. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem z masivní borovice a novými matracemi.

Přízemí

V přízemí ubytovacího zařízení naleznete 1 dvojlůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje. Dále je zde k dispozici společná kuchyně vybavená myčkou, sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, 2 lednicemi s mrazáky a mnohým dalším běžným zařízením. V přízemí jsou k užívání 2 sociální zařízení se 3 sprchami a 3 umyvadly, 2 x toaleta, a v neposlední řadě společenská místnost s televizí a krbovými kamny.

Podkroví

V podkroví jsou 4 pokoje - 3 třílůžkové a 1 pětilůžkový. Dále 1 toaleta s umyvadlem a dětský koutek, ten jistě rodiče ocení především v horším počasí.

Připojení k internetu přes wifi funguje v celém ubytovacím zařízení. V celém objektu se NEKOUŘÍ, pro kuřáky je před chalupou připraveno sezení s venkovním popelníkem. Na venkovní terase je pro hosty připraveno nové dřevěné sezení s možností grilování.

Vytápění

Vytápění chaty je zajištěno elektrokotlem, ale pro ty, kteří se rádi posadí třeba se sklenkou či nějakým čtivem k plápolajícímu ohni, je možno souběžně topit i v krbových kamnech ve společenské místnosti. Palivové dřevo je dispozici před chalupou. (z praxe - velice oblíbené)

Okolí chaty a lyžování

Chalupa je v klidné části obce v Horní Malé Úpě – Pomezní Boudy, v docházkové vzdálenosti centra a sjezdových tratí (Pomezky a U Kostela). Pro lyžaře jezdí v cca 10 minutových intervalech SKI BUS, který obě sjezdovky spojuje. V zimní sezóně 2018/2019 je plánováno spuštění spojovacího vleku Černá voda. Tento vlek nahradí skibusy a spojí obě dvě výše zmíněné sjezdovky. Velkou výhodou je, že tento spojovací vlek bude končit přímo pod Chatou u studánky, takže na lyžích dojedete až ke vstupním dveřím chalupy, tedy žádné nošení lyží. Tím vznikne i nová kratší sjezdovka přímo pod okny naší chalupy, takže budete moci z tepla společenské místnosti sledovat i Vaše děti, jak se jim daří na svahu. Jako partner provozovatele sjezdových tratí a parkovišť v obci – společnosti SKIMU a.s. Vám můžeme nabídnout tzv. SKIMU balíčky. V rámci těchto balíčků můžete čerpat různé výhody a slevy.

Parkování

V letních měsících je možné parkování přímo u chalupy, v zimě pak na parkovišti v centru obce. V zimních měsících Vám v den zahájení a ukončení Vašeho pobytu, a to v termínech dle smlouvy, přepravíme Vaše zavazadla sněžným skútrem k chalupě a následně zpět k Vašemu vozu na parkoviště.  V ostatních dnech Vašeho pobytu na chalupě je přeprava možná pouze po předchozí včasné domluvě. Příjezdová cesta se v zimě neupravuje a nejde projet ani čtyřkolovým vozem.