Nově zrekonstruovaná roubená chata

Krásné prostředí Krkonoš - Malá Úpa

Stylově vybavené ubytování vč. WIFI

Vaši mazlíčci jsou vítáni


Ubytování

Zveme Vás do nově zrekonstruované roubené horské chalupy „U Studánky“, s kapacitou 23 lůžek v 7 pokojích. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem z masivní borovice, novým ložním prádlem i s matracemi.

Přízemí

V přízemí je 1 dvojlůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje. Ve společné vybavené kuchyni je osazena myčka, sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2 lednice s mrazáky a mnoho dalšího běžného zařízení. V přízemí jsou k dispozici 2 sociální zařízení se 3 sprchami a 3 umyvadly, 2 x toaleta, společenská místnost s televizí a krbovými kamny.

Podkroví

V podkroví jsou 4 pokoje - 3 třílůžkové a 1 pětilůžkový. Dále 1 toaleta s umyvadlem a dětský koutek. Připojení k internetu přes wifi funguje v celém objektu. V celém objektu se NEKOUŘÍ, pro kuřáky je před chalupou připraveno sezení s venkovním popelníkem. Na venkovní terase je pro Vás připraveno nové dřevěné sezení s možností grilování.

Vytápění

Vytápění objektu je zajištěno elektrokotlem, ale pro ty, kteří se rádi posadí třeba se sklenkou k plápolajícímu ohni je možno souběžně topit i v interiérovém kotli Werner, umístěnému ve spojovací chodbě, případně v krbových kamnech ve společenské místnosti. Palivové dřevo je dispozici před chalupou. / z praxe - velice oblíbené /

Okolí chaty a lyžování

Chalupa je v klidné části obce v Horní Malé Úpě – Pomezní Boudy, v docházkové vzdálenosti centra a sjezdových tratí / Pomezky a U Kostela /. Pro lyžaře jezdí v cca 10 minutových intervalech SKI BUS, který obě sjezdovky spojuje. V zimní sezóně 2018/2019 je plánováno spuštění spojovacího vleku “Černá voda“. Tento vlek nahradí skibusy a spojí obě dvě výše zmíněné sjezdovky. Velkou výhodou je, že tento spojovací vlek bude končit přímo pod naší chalupou, takže na lyžích dojedete až ke vstupním dveřím chalupy – žádné nošení lyží. Tím vznikne i nová kratší sjezdovka přímo pod okny naší chalupy, takže budete moci z tepla společenské místnosti sledovat i Vaše děti na svahu. Jako partner provozovatele sjezdových tratí a parkovišť v obci – společnosti SKIMU a.s. Vám můžeme nabídnout tzv. SKIMU balíčky. V rámci těchto balíčků můžete čerpat různé výhody a slevy.

Parkování

V letních měsících je možné parkování přímo u chalupy, v zimě na parkovišti v centru obce. V zimních měsících Vám den zahájení Vašeho pobytu a v den ukončení Vašeho pobytu v termínech dle smlouvy přepravíme Vaše zavazadla sněžným skútrem od chalupy na parkoviště k Vašemu vozu. V jiných dnech Vašeho pobytu pouze po předchozí včasné domluvě. Příjezdová cesta se v zimě neupravuje a nejde projet ani čtyřkolovým vozem.

01 02 03